404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Які труднощі нас чекають на шляху до чиновників? (Частина 1)
Чи траплялося вам ходити по різним начальникам і оббивати пороги всіляких інстанцій? Якщо так, то, я думаю, ви також знайшли низку закономірностей, найбільш часто повторюваних ситуацій в таких випадках. Ось які закономірності виділила я. 1. Коли ви все-таки знайдете потрібну будівлю і спробуєте дізнатися, в який саме кабінет вам потрібно, в гіршому випадку, на вас гаркнути, тим самим закладуть у вас неприязнь до чиновників на генетичному рівні, яка передається у спадок від покоління до покоління.

Як реагувати на божевільних? Шість основних правил
Я б ні в жисть не замислилася про написання подібної статті, не сталося зі мною пару днів назад презабавні випадок. Сутеніло. Я йшла додому. Панянка я вчена, телепередачі про маніяків дивлюся, зведення новин читаю, тому крокувала одна, прохідними дворами і на підборах. Гучні сопіння позаду себе помітила не відразу.

Політичний франтізм влади, або Чи можна врятуватися перед виборами?
Настав період затишшя перед бурею. Політичні партії, громадські організації в подиві оцінюють чергову ініціативу нашого Прем'єра пана Путіна. Знову кремлівські гри? Політичний франтізм? Одні скрізь їздять і весело грають, інші чомусь плачуть або дуже незадоволені тими, хто їздить і грає в «свої» гри. Влада настільки впевнена, що йде «правильним» курсом, що навіть не звертає уваги, що пишуть про неї в ЗМІ, що в суспільстві зросло невдоволення.

Легенди і міфи про сучасний Єгипті. Чи варто порушувати заборони і купатися по ночах?
Продовжуючи тему про помилки туристів щодо безпеки та корисності найбільш популярних розваг і пригод в Єгипті, я хотіла б розповісти про не кращий час для купання і про небезпеку красивих рибок Червоного моря.

Як уберегти наших дітей від маніяків?
У цьому році нам не раз доводилося чути слова «маніяк-вбивця». Насамперед, це пов'язано з затриманням і судом над бітцевський маніяком Пічушкіним.


   2010