404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Куди веде Данилкін правосуддя?
Не знаю, як вам, мені завжди здавалося, що злодії не платять податки з краденого. Ну, якщо вони насправді злодії. А вже заплатити не всі податки з вкраденого, але тільки їх частина - це вищий пілотаж. Мені такого ніколи не зрозуміти. Однак деякі просунуті громадяни - вони звуться російськими прокурорами - вважають, що можна вкрасти свою власну нафту, що можна вкрасти нафти більше, ніж її було видобуто, і податки з тією вкраденої нафти заплатити не в повному обсязі.

Чому стріляли в американського політика в Тусоні?
Суботній ранок 8 січня почалося для мене як звичайно: пробіжка, зарядка, душ. Під час сніданку я, як завжди, включила радіо, щоб послухати новини. Те, що я почула, повалило мене в шок: «В Тусоні стався масовий розстріл людей на зустрічі з членом Палати представників Габріель Гіффордс .

Знімне житло. Де шукати захований скелет?
Уявімо ситуацію. Ви - молода пара, яка намагається будувати свої відносини незалежно, яка не бажає втручання і тиску батьківських сторін.

Як хворому не вийти на роботу?
З хворої людини працівник ніякої, тому закон дозволяє лікуватися «з відривом від виробництва». Сиди собі вдома, пий мікстури і відновлює сили для майбутніх трудових подвигів.

Книга скарг. Як нею користуватися?
Кожна людина в світі є споживачем товарів і послуг. Проте в Росії якість товарів, а в особливості послуг, залишає бажати кращого. Навіть іноземці, яких зазвичай обслуговують в нашій країні набагато краще за самих росіян, не один раз стикалися з хамством, грубістю або неякісним товаром. Що вже говорити про пересічних громадян. Єдине, чого ще бояться продавці, це загадкової організації Росспоживнагляд.


   2010