404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як вибрати мережевий кондиціонер?
Не секрет, що більшість пошкоджень електронної техніки відбувається в моменти її включення і виключення (особливо в момент включення. Взагалі для електроніки - через кидків струму і теплового розширення електронних компонентів - саме включення - «маленька смерть»). Елементи схеми випробовують при включенні ударну дію, в результаті якого виникають пошкодження компонентів електронної апаратури, а кидки при включенні і відключенні струму є джерелом перешкод.

Спілкуєтеся? Ну-ну ... Загадка «Однокласників»
Мені соромно в цьому зізнаватися, але зізнаюся: я теж реєструвалася на «Однокласниках». Тому що хотіла подивитися, хто з мого класу записаний, а без реєстрації там подивитися не дають.

Один продаю, або Хто є головним піратом цифрової сучасності?
І піратам пірат - ви пірати! - Сказав .

Ноутбук: чого бояться РК-дисплеї?
Рідкокристалічні дисплеї ноутбуків сильно відрізняються від моніторів стаціонарних комп'ютерів. Вони більш ніжні й тендітні, більше схильні до небезпеки бути пошкодженими. Найбільше будь РК-дисплеї не люблять, коли в них тикають пальцями: у місці дотику моментально утворяться райдужні розлучення, які, правда, зникають, як тільки користувач прибирає палець.

Як завантажити з файлообмінника RapidShare?
Нерідко у користувачів комп'ютерів виникає необхідність знайти якийсь необхідний файл. Результати пошуку іноді закінчуються лінком (посиланням) на файлообмінник RapidShare.


   2010