404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Що таке База Знань Майкрософт і як нею користуватися?
Що таке База Знань Майкрософт База Знань Майкрософт (Knowledge Base Microsoft) містить більше 150.000 статей. Ці статті були створені тисячами фахівців служби підтримки Microsoft, які усували проблеми клієнтів, пов'язані з використанням програмних продуктів Microsoft.

Що таке шоуноти?
Ми робимо нотатки завжди і скрізь. Хто в блокноті, хто на стікерах, хто на звичайних клаптиках паперу. За допомогою коротеньких слів або виразів ми орієнтуємося у величезному потоці інформації в Інтернеті.

Що таке флейм, або Інтернет-мордобій по-русски
Сьогодні знову хотілося б звернутися до значення чергового, чужого слуху нормального громадянина слову. Об'єктом дослідження стане, напевно, дуже глибокий сенс слова «флейм». Чому глибокий? Та тому що слово це явно не російське, отже, в нашому великому і могутньому не знайшлося відповідного еквівалента, який висловив би всю глибину і космічний сенс цього заморського терміна.

Один продаю, або Хто є головним піратом цифрової сучасності?
І піратам пірат - ви пірати! - Сказав .

Як купити б / у телефон?
Отже, як і обіцяв, описую, як я купив телефон за виручені 60 баксів. Але на відміну від продажу телефону, купівля, з деяких причин, зайняла трохи більше часу. Так от, перше, що я зробив - вибрав декілька відповідних по функціональності і ціні моделей телефонів, в даному випадку це були Nokia 6020 і Sony Ericsson K500i (хороше співвідношення ціни і якості) і почав пошук .


   2010