404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як працює начальство?
Із серії «Парадокси програмування» Це питання. Як і всі, відповісте ви. Яка різниця? Так подумає хтось. Різниця є, і велика. Начальство не працює. Бачу злегка здивовані обличчя. Повторюю, воно не працює зовсім. Я маю на увазі справжніх начальників, а не таких слабохарактерних, які, не встигнувши дати підлеглому завдання, беруть половину справ на себе.

Як відкрити свою інтернет-розсилку?
Інтернет розширює наші можливості і дає шанс кожному відчути себе справжнім редактором: відкрити своє маленьке періодичне «видання», визначити його тематику, аудиторію, сформувати рубрики для статей і т.

Як переконати задуматися про майбутнє? Програма для фінансових консультантів
У нас на навчанні (розвиваюся, отримую ступінь МВА) є набір лекцій «Бізнес в Інтернеті». Веде дуже песимістично налаштований молодий чоловік, який сумує про якість інтернет-ідей та можливості заробити гроші в Інтернеті. Людина явно дуже грамотний (проводить аудит різних проектів), але якось дуже вже розчарований, і лектор з нього поганий, прямо сказати.

Хто ми в інформаційному співтоваристві, або Як формується віртуальна особистість?
«Мережа - чи не єдина сфера існування, де те, що ти робиш, незмірно важливіше того, що ти є. І навіть - чи є взагалі ». (Настіка Гризунова, 1999).

Як виглядає японська клавіатура?
Фонд японських ієрогліфів налічує багато тисяч знаків. Точно визначити його об'єм неможливо, оскільки він є відкритим, подібно лексичному фонду мови: деякі ієрогліфи виходять з вживання, виникають нові. Вважається, що мінімальний рівень знання японської мови включає в себе близько 2000 ієрогліфів, цього зазвичай вистачає, щоб читати японські газети і літературу. Але як при такій величезній кількості використовуваних знаків може виглядати японська комп'ютерна клавіатура?


   2010