404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як зробити мережні файли доступними автономно?
Чи знаєте ви, що при роботі з операційною системою Windows XP Professional файли, з якими ви працюєте в мережі, можна зробити доступними для автономної роботи? Для цього вони зберігаються на вашому локальному комп'ютері, і з ними можна буде працювати таким же чином, як якщо б ви мали активне підключення по локальній мережі.

Як переконати задуматися про майбутнє? Програма для фінансових консультантів
У нас на навчанні (розвиваюся, отримую ступінь МВА) є набір лекцій «Бізнес в Інтернеті». Веде дуже песимістично налаштований молодий чоловік, який сумує про якість інтернет-ідей та можливості заробити гроші в Інтернеті. Людина явно дуже грамотний (проводить аудит різних проектів), але якось дуже вже розчарований, і лектор з нього поганий, прямо сказати.

Vista: як налаштувати служби на відкладений автозапуск?
Для чого призначені служби з відкладеним автозапуском Користувач Vista, який виконав вхід в систему, відразу після її запуску стикається з деякою затримкою (іноді досить тривалою!), Перш ніж завершиться настройка Робочого столу і можна буде вільно взаємодіяти як з оболонкою системи, так і з запускаються додатками.

Як шукати і знаходити потрібне в Інтернеті?
Ви вже стикалися з парадоксом: в Інтернеті, як і в Греції, є все, але знайти необхідну інформацію не так-то просто, а часом і зовсім неможливо? Це все одно що потрапити за чужий робочий стіл: його господар легко орієнтується в паперових завалах і іменує свій безлад не інакше як «творчим».

Що робити, якщо недоступний пункт меню «Властивості папки»?
Як правило, недоступність пункту меню Властивості папки говорить про можливе зараження системи вірусами. Справа в тому, що Вірусописьменники встановлюють для своїх вірусів атрибути Прихований (а іноді ще й Системний).


   2010