404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Що таке ICQ-роботи і для чого вони?
ICQ-робот (скорочено «бот») - це комп'ютерна програма, що працює в мережі ICQ і виконує відповідні завдання по команді користувача. Простіше кажучи, бот - це щось на зразок автовідповідача, який у відповідь на команду користувача виводить відповідне повідомлення, наприклад: прогноз погоди, програму телепередач, анекдоти і т.

Як заробити на фотографіях?
Сьогодні, завдяки стрімкому поширенню цифрових технологій, зробити фотографію стало так само просто, як сказати «посміхніться». Фото для нас і для мас Щоб закарбувати кота, що застряг на дереві, або дружину, умовляють Мурзика повернутися назад, або ж чоловіка, невдало спробував зняти дурне тварина, достатньо мати при собі лише мобільний телефон, звичайну «мильницю» або будь-який цифровий фотоапарат.

Як читати новини на екрані мобільного телефону?
Що я люблю - так це універсальність. І від усього, що я використовую, я намагаюся отримати максимум функцій. Мобільний телефон вже давно перестав бути просто телефоном. Тепер це багатофункціональне життєво необхідне пристрій. Тут і плеєр, і відеоплеєр, і диктофон, і Інтернет-браузер, і .

Як читати різні файли в одній програмі?
Ми вже торкалися перш програм, за допомогою яких можна створювати, редагувати або просто читати файли формату DjVu. Вони, як я вже говорив, невагомі в порівнянні з PDF, а за якістю майже не поступаються електронним книгам в цьому форматі. «Дежавю», саме так вимовляється це слово, створений спеціально для того, щоб полегшити завантаження файлів в мережі Інтернет і відправку їх по електронній пошті.

Як «розмовляє» DOS? Частина 1
У моєму першому матеріалі, відкрило цикл статей, присвячених роботі незрячих користувачів на персональному комп'ютері, було дано побіжний і загальний огляд даної теми.


   2010