404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Де в Інтернеті купити і продати букіністичні книги за принципом «з рук в руки»?
Свого часу любив попорпатися в букіністичних магазинах. Завжди можна було знайти що-небудь цікаве, а головне, не дороге. Часи змінюються, тепер букіністичні магазини - рідкість. Але придбати старі книги стало набагато простіше, до того ж, з'явилися можливості широкого пошуку, вибору за ціною, попереднього замовлення.

Як боротися з вірусом Penetrator?
*** І сказав Вірусописьменники вірусам: «Плодіться і розмножуйтеся !

Як купити б / у телефон?
Отже, як і обіцяв, описую, як я купив телефон за виручені 60 баксів. Але на відміну від продажу телефону, купівля, з деяких причин, зайняла трохи більше часу. Так от, перше, що я зробив - вибрав декілька відповідних по функціональності і ціні моделей телефонів, в даному випадку це були Nokia 6020 і Sony Ericsson K500i (хороше співвідношення ціни і якості) і почав пошук .

Як завантажити з файлообмінника RapidShare?
Нерідко у користувачів комп'ютерів виникає необхідність знайти якийсь необхідний файл. Результати пошуку іноді закінчуються лінком (посиланням) на файлообмінник RapidShare.

TequilaCat BookReader - книга в кишені? Інтерфейс
Я вже писав про цю програму, але писав побіжно, а тепер мені захотілося розповісти про TequilaCat BookReader детальніше, бо я і сам знайшов у ній деякі важливі нюанси, яких раніше не помічав. Розповсюджується безкоштовно, але це не означає, що все в ній «дешево і сердито» - це дуже цікава і потужна програма, за допомогою якої можна конвертувати і переглядати в телефоні текстові файли. Починаємо з того, що завантажуємо на комп'ютер папку з програмою.


   2010