404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Який вибрати бюджетний телефон? Частина 1
Наш світ стає мобільний з кожним днем. Ми постійно бачимо якісь новинки технічного прогресу. Ми бачимо, як замість звичайних дротових пристроїв роблять мобільні. Наприклад, з телевізора зробили планшетку, або портативний DVD, а з дискового телефону в момент перейшли на бездротові трубки, про які я сьогодні і хочу розповісти.

Джолі джампери: як перестрибнути через буденність?
Перший раз моя дочка побачила ці казкові чоботи-скороходи в пізнавальній телепрограмі «Галілео» на російському телеканалі СТС. Називалися ці дивовижні пристрої, істотно розширюють можливості людини, боки або Джолі джампери (Jolly jumper). Виявляється, пристрої ці збільшують швидкість бігу до 30-40 км на годину, дозволяють робити стрибки до 3-х і більше метрів у висоту і володіють наймогутнішим зміцнює тіло та здоров'я потенціалом.

Що таке нетикет, або Нетізяне, давайте жити дружно!
- Ти чого на мене кричиш?! - Я НЕ ВРУ, У МЕНЕ КЛАВІШУ «CAPS LOCK» заклинило! .

Чи можна виграти в оператора стільникового зв'язку?
Оператори стільникового зв'язку найчастіше намагаються витягнути з клієнтів побільше грошей, пропонуючи зіграти в якусь гру або вікторину (особливо, цим любить побалуватися МТС!). В якості призу пропонується то ноутбук, то 10000 рублів, то ще що-небудь.

Що може Picasa?
Тисячі, десятки тисяч фотографій «валяються» в різних папках на комп'ютері. Вони такі цікаві, такі ностальгічні. Раз у раз хочеться згадати те одну подорож, то інше, друзів, улюблені місця .


   2010