404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як отримати користь від кардиотренировок?
Кардіотренування часто недооцінюють, незважаючи на їх реальну важливість. Багато хлопців, що бажають обзавестися м'язами, з зневагою ставляться до різного роду велотренажера, велоергометрія та бігових доріжках, вважаючи їх прерогативою жіночого контингенту спортивних залів. Мовляв, растрясу свої «банки», здобуті таким важкою працею, під штангою.

Антіотдих. Як гарантовано зіпсувати собі відпустку?
Можливо, ви не раді, якщо після відпочинку ваш свіжий вигляд та спокусливий засмага привертають увагу оточуючих і різко контрастують зі звичною блідістю колег і друзів, які не покидали міста?

Що таке ужение поплавковою вудкою?
Скільки себе пам'ятаю як рибалки-любителя, стільки, напевно, і ловлю рибу поплавцевою вудкою. Для цього методу характерна ловля на нерухому приманку. Світло клином не зійшовся, звичайно, використовую й інші способи. Та ж донка або вудіння в проводку можуть бути дуже і дуже успішними. Метод лову визначається особливостями водойми і видом риби, на яку збираюся піти. Ось для водойм зі стоячою водою, ставків, озер, водосховищ або річок з майже непомітним і тихим плином, ловля поплавковою вудкою, якраз - саме ТО.

Як написати дорожні замітки?
Літо - час відпусток. Ні, не так. Літо - час подорожей. Нарешті можна побачити, що ж там, за горизонтом. Мінімум одягу, максимум вражень. І так хочеться, щоб це не закінчувалося. Закінчиться літо. Залишаться спогади, які зігріють довгими зимовими вечорами, дадуть тему для розмови з друзями. І ось про що я подумала. Фотографії розглядати - це одне. Пам'ять людська не ідеальна.

Міжнародний день танцю: який танець - мій? Огляд напрямів у фітнес-клубах
Всім відомо, що танці дають тілу необхідне фізичне навантаження, покращують роботу серця і судин, рівномірно розвивають всі групи м'язів. Але найголовніше, танець - це прекрасна емоційна розрядка. В організмі людини виробляються гормони радості, тому гарний настрій під час і після занять гарантовано! У Міжнародний день танцю, який відзначається 29 квітня, представляю вашій увазі огляд танцювальних напрямків, які пропонують сьогодні спортивні та фітнес-клуби для дорослих людей, не мають певних навичок.


   2010