404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Замки - але не середньовічні. Як захистити велосипед?
Велосипед - досить популярний засіб пересування, причому останнім часом - не тільки у молоді. Цей транспортний засіб не тільки допомагає в боротьбі за здорове тіло, а й дозволяє з прийнятною швидкістю дістатися до потрібного вам місця. Але виникає нова проблема - як залишити свого залізного товариша без нагляду і бути впевненим, що ви знайдете його на колишньому місці.

Спорт і лінь: хто переможе? Особистий досвід
Деякий час тому доля привела мене в тренажерний зал. Як же я їй вдячна! Спорт в деякому сенсі був зі мною в різні періоди життя. У ранньому дитинстві я гартувалася плаванням. Потім була секція боксу для виховання і сили, і волі. Школа навчила спритності на баскетбольному-волейбольному майданчику.

Чому в США так популярний баскетбол?
Америка - дуже спортивна країна. Красномовно про це говорять блискучі виступи американських спортсменів на Олімпійських іграх, як літніх, так і зимових, де вони «попереду планети всієї» за кількістю медалей. На літніх Олімпійських іграх в Пекіні (2008) збірна США отримала 65 медалей (19 золотих, 21 срібну і 25 бронзових). І на зимовій Олімпіаді у Ванкувері в нинішньому році американці порадували свій народ блискучими виступами, заробивши 37 медалей (9 золотих, 15 срібних, 13 бронзова).

Боротьба сумо - а що це таке? Про одну з найдавніших традицій Японії
Боротьба сумо, як і атлетика в античній Елладі, вважалася в Японії в не меншій мірі обрядом містичного культу, ніж спортом як способом розвитку фізичної сили і демонстрації своїх здібностей у двобоях. Тому в школи сумо і сьогодні відбирають учнів по не менш строгим критеріям, ніж в знамениті монастирі Шаоліня.

Що нам робити в Чехові?
«Чехов» - це слово у нас викликає асоціацію з ім'ям великого російського письменника 19 століття Антона Павловича Чехова (1860-1904). Але є й інший «Чехов» - невелике підмосковне місто. І розташований він всього в 45 км від Москви.


   2010