404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як я стала «чайником» на гірських лижах?
«Я повинна. Відступати вже нікуди »- це була моя остання думка перед тим, як мене підхопив підйомник. І з криками я кинулася вгору - на висоту 200 метрів. Мені мав бути мій перший в житті спуск на гірських лижах.

Коли американський баскетбол перестав бути грою для білих?
Скотті Піппи, Денис Родман, Кобі Браінт, Хілі Грант, Шакіл О'Ніл і, нарешті, Майкл Джордан - відомі прізвища чорношкірих гравців НБА можна перераховувати довго. Сьогодні в баскетбол грають і білі, і афроамериканці - люди різних національностей і кольору шкіри. Тепер ніхто не ставить питання на зразок того: «Хто краще грає в баскетбол - білі або чорношкірі гравці?

Що спільного між фотографом і стрільцем?
Так, так! Саме фотографом і стрільцем, як би дивно не звучало це порівняння. Спонукою до написання цієї статті стала фраза: «Дивіться - він немов стріляє!» - Кинута однією людиною фотографу. Захоплюючись протягом безлічі років аматорської фотографією, я навіть не замислювався, що для якісного знімка необхідно використовувати прийоми, які використовує стрілок.

Хто такі мормиш і блешня?
Їду в автобусі. Поруч два мужичка розмову ведуть про риболовлю. Один і каже: «У магазин нові блешні завезли. Купив собі парочку ». Від цих слів я аж здригнулась. Згадала, як у дитинстві, коли проходила повз базар, мене пересмикувало від виду банок, наповнених чимось брудно-сірим, ворушаться.

Чи готові ви до літа та активного відпочинку?
Почалося літо, а разом з ним пора відпусток і активного відпочинку з його походами, захоплюючими поїздками на велосипедах і сплавом по стрімким гірських річках. Провідні виробники випускають аксесуари, створені спеціально для любителів екстремальних видів спорту та активного відпочинку. Серія спортивних наручних годинників Sea-Pathfinder від компанії Casio створена для тих, хто не мислить своєї відпустки без водної стихії.


   2010