404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


У чому секрет вдалого відпустки?
«Море співає, хвиля кличе, а ми такі запалюємо», - лунає з радіоприймача. І ми починаємо думати про те, як добре б полежати на теплому пісочку під променями південного сонця. Одним словом, наші думки зводяться до відпустки, який, на жаль, тільки раз на рік.

У чому екзотика російської півночі? Історія однієї подорожі. Озерний дайвінг.
Половина нашого сімейства вже освоїла плавання з аквалангом в холодному Карас-озері. Нам зі старшим сином це ще тільки належить. З утреца настрій цілком веселе і бойовий. А от погодка хмуриться. Приїжджають наші вчителі, і ми всією сім'єю вирушаємо на заняття дайвінгом. Збираємося в крижану воду, занурюємося, костюмчик полощучи - і в нього. Пара кухлів теплої води «за шкірку».

Організація свят. Чим радують клієнта?
З кожним днем ??послуга з організації свят дорослих і дітей набирає обертів. І якщо ще кілька років тому оплатити таке дійство могли лише великі корпорації, то сьогодні дитячий день народження без залучення веселого клоуна або задерикуватих артистів вже нецікавий.

Скайдайвинга: як відзначити, щоб запам'яталося?
Ви ніколи не замислювалися, чому люди влаштовують свої свята навколо їжі? Народився - банкет, одружився - банкет, захистився - банкет.

Справжній чоловічий подарунок: Як вибрати пневматичний пістолет?
Зброя - один з кращих подарунків для чоловіка будь-якого віку. Просто в одному віці чоловіки радіють іграшковому зброї, а ставши трохи старше, вже не задовольняються іграшковим. Проте зброя залишається для них привабливим, і майже кожен чоловік зрадіє, отримавши щось стріляє. Але от біда: громадянське вогнепальна зброя в Росії обмежена мисливськими рушницями і травматичною зброєю. Придбання того та іншого пов'язане з певними труднощами, тим більше якщо мова йде про купівлю зброї для іншої людини.


   2010